Виготовлення запчастин до конвеєрів та норій

Технології обробки та зберігання зерна передбачають велику кількість виробничих процесів. Важливим механізмом транспортного устаткування є ковшовий елеватор норія, основне завдання якого, безупинним потоком підіймати зернові культури за допомогою ковшів. Основне призначення, яке має ківш норія на елеваторах — це вертикальне переміщення зерна, тобто здатність підіймати вантаж на десятки метрів вгору у безперервному режимі. Відповідно, дане транспортне обладнання має бути надійним та якісним. Ми пропонуємо Вам замовити норію у надійного виробника ТОВ “ЕлеваторРемКомплект”. Додатково надаємо широкий спектр послуг з виготовлення запчастин до конвеєрів та норій та послуги монтажу даних металоконструкцій. Купити норію — це пришвидшити процес завантаження зерна в елеватор, тобто збільшити період його зберігання та зекономити на втратах.

Види норій та їх конструкція

В залежності від потужностей зерносховища, важливо враховувати не тільки вартість норії, але і різноманітність її типів. Виділяють такі типи норії:
  • ковшові норії – рухаються лише вертикально, а максимальна висота підйому становить 60 м;
  • похилі норії — це стрічка, яка кріпиться під кутом та підходить для транспортування сипучих продуктів;
  • поличні норії – конструкція складається з кількох пластинчастих втулкових ланцюгів, які огинають зірочки.
Які запчастини для норій використовуються? Пристрій норії зернової — це достатньо складний механізм, який має наступну конструкцію:
  • голівка норії (визначає напрямок руху зерна);
  • черевик норії (в ньому відбувається завантаження зерна);
  • стрічка з ковшами (є основним вантажотранспортувальним елементом норії, який забезпечує переміщення вантажу, рухаючись між натяжним та приводним барабанами);
  • двигун (призначений для управління норією);
  • ковші з різних міцних матеріалів (можуть комплектуватися металевими або пластиковими ковшами).
Головним елементом, що несе норії є труби норійні. Вони передають всі механічні навантаження від головки норії до «черевика». Вони огороджують стрічку з ковшами та з’єднують головку й «черевик» норії. Контрольними приладами на норії є датчики трьох видів:
  • датчик заповнення (прилад для індикації вивантажувального отвору норії);
  • датчик перекосу стрічки із ковшами;
  • датчик швидкості руху стрічки.
При виборі норій та елеваторів варто орієнтуватися на співвідношення ціни та якості та тісно співпрацювати з виробничим та сервісним відділами компаній, які виробляють чи обслуговують таку продукцію. ТОВ “ЕлеваторРемКомплект” пропонує широкий спектр послуг, ознайомитися з якими Ви можете на сторінці нашого сайту у розділі послуги. Для уточнення більш детальної інформації Ви також можете зателефонувати з номерами, вказаними на сайті.

Виготовлення та монтаж металоконструкцій від ТОВ “ЕлеваторРемКомплект”

Виготовлення та монтаж металоконструкцій вартість робіт яких буде середньою на ринку, для зберігання зерна — це основне завдання нашої компанії. Ми виконуємо проєкти “під ключ” – підходимо до замовлення з усією відповідальністю та серйозністю. Виготовлення та монтаж будівель з металоконструкцій, таких як норійні башти, естакади, сходи та інші — це профільна та невіддільна частина нашого виробництва.

Виготовлення норійної башти

Основне призначення норій на елеваторах — вертикальне переміщення зерна. Вони мають компактну конструкцію і здатні підіймати вантаж на десятки метрів вгору у безперервному режимі. Своєю чергою, норійні башти – це спеціальні споруди, які входять в комплекс зернопереробного обладнання. Вони призначені для підтримки норій і розміщення на них додаткового обладнання для очищення зерна. Крім значних вітрових навантажень норійні вежі витримують вібраційні навантаження, власну вагу, і вагу транспортованого зерна. Їх зведення обумовлено необхідністю установки маршових сходів для сервісного обслуговування головки норії. Виготовлення норійної башти — це довготривалий та багато вартісний процес. Виготовлення металоконструкцій проводиться в кілька етапів: процес розкрою металу, процес складання та обварювання каркасних елементів, проведення очищення конструкції, нанесення антикорозійного захисту. Виготовлення норійної башти здійснюється з посиленого профілю, листової сталі, для конструкції перехідних майданчиків та сталевого прута, який призначений для формування діагональних перекладин. З цих елементів створюються окремі секції, висота яких становить від 2 і 4 м. Для посилення конструкції, всі стикові з’єднання добре проварюються. Висота норійних веж може досягати 40 м.

Монтаж норійної башти

Важливим етапом всього процесу — від розробки макета до виготовлення різних металоконструкцій, зокрема норійної башти, є монтаж. Дана послуга від виробника значно полегшує процес установки обладнання, яке може мати дуже велику вагу. Норійна башта вартість монтажу якої буде середньою на ринку – це процес, в якому залучені спеціалісти своєї справи, які зможуть в короткий термін установити та налаштувати роботу башти. Монтаж будівель з металоконструкцій стає кінцевим етапом співпраці з компанією. ТОВ “ЕлеваторРемКомплект” надає послуги з виготовлення та монтажу металоконструкцій, для уточнення більш детальної інформації Ви можете звернутися за телефоном, вказаним на сайті.

Самопливне обладнання для елеватора

Що таке самоплив? Самопливне обладнання — це конвеєрне обладнання, в якому все зерно рухається під дією сили тяжіння. Дане обладнання використовується на тих елеваторах де неможливо використати гвинтовий транспортер. Самопливи належать до додаткового елеваторного обладнання та пов’язують між собою основне обладнання: норії, конвеєри, силоси. Основним компонентом самопливного обладнання є самопливні труби, вони бувають круглі, прямокутні та квадратні, з листа товщиною 2 або 3 мм покритого цинковмісним ґрунтом і порошковою фарбою. Самопливні труби круглого чи квадратного розрізу призначені для максимальної прохідності зернових сумішей і прискорення потоку проходження через розтин. Від кута нахилу залежить швидкість роздачі сумішей по сховищах або боксах. До складу будь-якого самопливного обладнання входять не тільки самі труби, але і патрубки, коліна, вводи, клапани, засувки, фланці та інші матеріали. Сектори або коліна призначені для зміни кута нахилу самопливних труб, а також для їх підключення до місткостей, норій та іншого обладнання. Патрубки перехідні призначені для переходу від квадратного до круглого перетину на трубах та при підключенні до клапанів перекидних, засувок тощо. Купити самоплив, Полтавська область та вся Україна можна у нас на сайті. Також додатково можна замовити монтаж самопливу та його ремонт.

Виробництво самопливного обладнання в Україні

Самопливне обладнання або зернопроводи використовуються на підприємствах зернової та перероблюваної промисловості для переміщення сипучих продуктів. Виробництво самопливного обладнання в Україні компанією ТОВ “ЕлеваторРемКомплект” відбувається на власних виробничих потужностях, що дозволяє виробляти обладнання під замовлення згідно з проєктами. Наші фахівці проводять повний комплекс послуг з виробництва і монтажу на об’єкті самопливів для елеваторів в Україні.

Переваги співпраці з нами

Ми компанія “ЕлеваторРемКомплект”, яка уже багато років працює на ринку елеваторів та має ряд переваг:
  • виконання замовлення в установлені терміни;
  • монтаж обладнання будь-якого типу;
  • ремонтні роботи;
  • кваліфіковані спеціалісти та повні консультації;
  • гарантія на виконані роботи;
  • працюємо по всій Україні.

Зерносушарки. Їх види

Зерносушарка або сушка для зерна — це обладнання, яке використовується для сушіння зернових та бобових культур. Тобто відбувається процес зниження вологості зерна, який напряму впливає на термін зберігання зернових культур. За принципом сушіння зерносушарки поділяють на потокові та циклічні. Потокова зерносушарка. Процес завантаження, сушки, охолодження, вивантаження відбувається в потоковому режимі. Плюсом даного принципу роботи є зручність налагодження обладнання в потік при умові приблизно однакової базової вологості продукту. Циклічна зерносушарка. Процес завантаження, сушки, охолодження, вивантаження відбувається циклічно, тобто послідовно. Плюсом даного принципу роботи є універсальність (за один цикл можна зняти як 2%, так і 20% вологості) і економія на витратах палива, малі тепловитрати на нагрівання металоконструкції самої зерносушарки.

Зерносушарка типу ДСП-50. Технічні характеристики

Зерносушарки шахтного типу призначені для сушіння зерна пшениці, насіння соняшника, кукурудзи та інших культур продовольчого призначення з вихідною вологістю до 35%, забезпечують безперервність процесу сушіння в потоці, міцні, надійні. Встановлюються на елеваторах, хлібоприймальних пунктах та фермерських господарствах. Зерносушарки ДСП-50 працюють на газоподібних видах палива, забезпечуючи зняття вологості з зернового матеріалу коштом сушильного агента, що є сумішшю топкових газів з повітрям. Сушильне обладнання включає дві спарені вертикальні шахти, виконані зі сталевих секцій, шафа управління, тепло- і вологообмінник, охолоджувач, вентилятори, випускний механізм, надсушильні бункери, норію і топку. При порожньому надсушильному буфері відбувається відключення вентиляторів сушильної камери. Всі пристрої зернової сушарки працюють взаємопов’язано, якщо відбувається зупинка з будь-якої причини одного з блоків, відбувається зупинка всіх взаємопов’язаних з ним механізмів. Зерносушарка ДСП-50 ціна в Україні якої є оптимальною, легко піддається модернізації та ремонту.

Ремонт зерносушарок типу ДСП

Техніка, яка використовується уже давно, потребує ремонту та модернізації. Зерносушарка ДСП не може працювати без перебоїв, якщо її вчасно не ремонтувати та не оновлювати запчастини. Ремонт зерносушарки типу ДСП-50, яка призначена для сушіння насіння соняшника, кукурудзи та зерна, потрібно проводити вчасно та залучивши спеціалістів своєї справи. Компанія “ЕлеваторРемКомплект” пропонує своїм клієнтам модернізацію зерносушок ДСП-32 та модернізацію зерносушарок типу ДСП-50 за приємними цінам на ринку та в установлений термін. Ми також займаємося ремонтом зерносушарок типу ДСП. На нашому сайті можна замовити запчастини до зерносушарок ДСП-32 та ДСП-50.

Крупоцех — обладнання для переробки зернових культур

Після збору врожаю на полях, з використанням необхідної техніки, дуже важливо не тільки правильно зберегти його в елеваторі, але і переробити. Адже правильне перероблення та подрібнення це наступний етап. Сорт продукції напряму залежить від використаних технологій та обладнання. Якісне обладнання дозволить отримати оптимальний результат після перероблювання пшениці, гречки та різних бобових культур. Варто зазначити, що крупи — це загальнопотрібний харчовий продукт на який є великий попит. Тому використання людського ресурсу та ручної роботи буде сповільнювати процес отримання готової крупи. Мінімальне людське втручання у процес – один із головних та пріоритетних критеріїв швидкої та ефективної переробки на крупу зібраного врожаю. Саме тому, на допомогу виробникам прийшли спеціалізовані інфраструктурні об’єкти – крупоцехи. Купити крупоцех в Україні, який буде якісним та відносно недорогим не проблема. Державні виробники виготовляють якісне обладнання.

Будова крупоцеху

Крупоцех для переробки сировини складається з підготовчого відділення, в якому зерно надходить для механічного очищення та ґрунтовно просушується. Далі лушпинний відсік, де відбувається пропарювання вихідного матеріалу, витягування лушпиння за допомогою вентиляції. В паровій сушарці зерно отримує необхідний рівень вологості, що не перевищує 15%. Далі іде сито для сортування та парові котли. До складу також входить крупорушка. В крупоцеху також є система аспірації. Це забезпечує практично повну безпеку вихідного матеріалу, персоналу, а також продовжує термін служби дрібних вузлів. Крупоцех працює в автоматичному режимі. Контроль роботи крупозаводу забезпечує оператор з центрального пульта управління.

Монтаж та ремонт крупоцеху

Після звернення до спеціалістів відбувається процес креслення необхідного обладнання, яке буде відповідати технічним характеристикам. Виготовлення крупоцеху займає приблизно 3-4 місяці, але все залежить від сезону. Однією з переваг розробки крупоцеху за окремим проєктом є відсутність необхідності у зварюванні (після доставляння, при монтажі крупоцеху), що дозволяє отримати доступ до будь-якого вузла, коли це буде потрібно. Монтаж крупоцеху відбувається на території сільськогосподарського угіддя на попередньо розміченій площі(вказується в кресленні). Оскільки під час виготовлення крупоцех проходить стадію контрольного складання, то його монтаж, ремонт та запуск у роботу на місці експлуатації триває не більше трьох днів.

Покупцям

На сторінці нашого сайту всі клієнти можуть ознайомитися зі спектром послуг, які ТОВ “ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ” пропонує Вам. Ми пропонуємо якісні послуги ремонту та монтажу обладнання агропромислового комплексу, безпосередньо крупоцехів, крупозаводів та млинів.

Виготовлення транспортного обладнання

Підіймально-транспортне обладнання призначається для механізації праці при виконанні багатьох операцій: розвантаження і навантаження транспортних засобів; переміщення і підйом вантажів на різні рівні будівлі; укладання на стелажі та в підсобні приміщення; внутрішньо-складське і внутрішньомагазинне переміщення вантажів до місця їх дальшої обробки.Транспортне обладнання призначене для переміщення вантажів на одному рівні на значну відстань. До транспортного обладнання входять:

  • конвеєри або транспортери;
  • гравітаційні установки;
  • вантажні візки.

Конвеєри. Їх види та застосування

Конвеєр (транспортер) — це машина безперервної дії, яка призначена для транспортування сипучих та насипних вантажів. Використання конвеєрів поліпшує процес транспортування зерна та допомагає зекономити сили та кошти. Найбільш популярними в Україні та у світі є конвеєри наступних типів: скребкові, стрічкові, шнекові та ланцюгові.

Скребковий конвеєр – це пристрій для горизонтального або похилого транспортування мало абразивних насипних вантажів. Переміщення вантажу здійснюється по нерухомому жолобу за допомогою скребків. Скребкові конвеєри призначені для транспортування порошкоподібних, зернистих та шматкових «не липких» насипних вантажів з температурою до 100°С у різних галузях промисловості. Купити скребковий конвеєр в Україні по приємній ціні можна на заводі, але потрібно заздалегідь подумати про монтаж та ремонт

Стрічковий конвеєр — це пристрій безперервної дії з вантажонесучим та тяговим органом, що має вигляд стрічки. Стрічка починає рухатися завдяки силі тертя між нею та барабаном. Основні елементи конструкції стрічкового конвеєра конвеєрна стрічка, привод, завантажувальний і натяжний пристрої. Також на стрічкові конвеєри встановлюють вловлювачі стрічки, механізми для її очищення, завантаження тощо. Стрічковий конвеєр (транспортер) призначений для транспортування різних вантажів (штучних і сипучих) на необхідні відстані. Купити стрічковий конвеєр в Україні можна на заводі по приємній ціні, та варто враховувати також етап монтажу стрічкового конвеєра та ймовірного ремонту або заміни запчастин. ТОВ “ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ” пропонує запчастини для транспортного обладнання по середній ціні на ринку.

Шнековий (гвинтовий) конвеєр – це шнекова машина, різновид конвеєра, у якому вантаж переміщується волочінням уздовж нерухомого жолоба лопатями обертового гвинта. У сільському господарстві шнековий (гвинтовий) конвеєр використовується для переміщення зерна з вантажівок і зерновозів у бункери для зберігання зерна. Шнек для транспортування зерна може бути приведений в дію електродвигуном або двигуном трактора. Купити шнековий конвеєр, який є дуже популярним та популярним в Україні, буде гарним рішенням для транспортування зерна, адже даний пристрій допоможе мінімізувати використання людських сил.

Покупцям

На сторінці сайту компанія ТОВ “ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ” пропонує клієнтам широкий асортимент запчастин до конвеєрів різних типів. Наша продукція відрізняється високою якістю та помірною ціною на ринку.

Комбікормові заводи в сільському господарстві

На сьогодні господарства розуміють всю важливість і необхідність наявності власних комбікормових заводів. Адже виготовлений власноруч комбікорм дешевший на 20 %, ніж куплений. Комбікормовий завод самоокупається через 5-7 місяців після його покупки та монтажу. Ціна комбікормового заводу може коливатися в залежності від матеріалу та складності конструкції.

Що потрібно зробити перед установкою комбікормового заводу?

Першим етапом будівництва даного заводу є створення проєкту. Необхідно створити технічне завдання опираючись на ділянку, де буде встановлений завод, або ж перевірити уже наявну готову будівлю(якщо така є). Варто звернути увагу на площу, де буде установка, адже для ремонту комбікормового заводу потрібно буде місце для інструменту та техніки. Необхідна площа для установки комбікормового заводу становить 150-200 метрів квадратних, висота в середньому буде 5-8 метрів. Також, важливо врахувати місце для під’їзду транспорту. Поруч з заводом має бути завальна яма біля якої буде маневрувати транспорт.

Види крупоцехів в комбікормових заводах

Варто зазначити, що наявність в господарстві комбікормового заводу мінімізує участь людини в даному виробництві. Це позитивно впливає на економію коштів та часу, адже відпадає людський фактор. Використання технологій допоможе в короткі терміни переробити зерно.

Крупоцех — це обладнання, яке використовують для перероблення кукурудзи, пшениці, гороху та проса. Після перероблення цих зернових культур ми отримуємо крупи, готові до споживання. Найпопулярнішим в Україні є універсальний модульний крупоцех КРЦ 6. Перевагою даного обладнання є те, що для його установки не потрібна велика площа, а також, воно є простим та недорогим в обслуговуванні та буде служити багато років. КРЦ 6 працює автоматично, контроль за його роботою здійснюється через пульт управління. Основним елементом КРЦ 6 є крупорушка. Її перевагою є те, що вона працює тривалий час та за годину виготовляє до 100 кг круп.

Клієнтам

Компанія “ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ” пропонує якісну продукцію за приємними цінами. Ми розуміємо, наскільки важливою є вчасне перероблення зерна для збуту та отримання виторгу. Ми надаємо послуги по монтажу, ремонту та модернізації комбікормових установок, млинів, та крупоцехів. В Україні — ми надійний помічник вашому господарству.

Використання млинів в сільськогосподарській діяльності

Основною діяльністю сільськогосподарського підприємництва є сільськогосподарське виробництво. В Україні, традиційно, однією з головних галузей сільського господарства є переробка-098 пшениці на борошно. Тому наявність млина для зерна є необхідністю для фермера. Купити млин для зерна можна по доступній ціні, а якість отриманого продукту буде на високому рівні. Млин для перероблювання зерна — це споруда, що розмелює зерно на борошно за допомогою парової, вітряної та іншої енергії.

Принцип роботи млина

Принцип роботи млина для борошна полягає в послідовному очищенні та переробленні зерна на машинах зерноочисного і розмельних відділень, зв’язаних між собою комунікаціями пневматичного і самотечного транспорту. У зерноочисне відділення зерно подається норією з приймального бункера через магнітний апарат. В даному відділі воно очищається від домішок, бруду та верхньої плодової оболонки. Очищене зерно поступає в машину інтенсивного зволоження, а далі прямує в бункери відволожування на 10-12 годин. Після цього воно подається на драну систему валькового верстата розмельного відділення.

Види зернових млинів

Найбільшою популярністю в Україні користується млин Р6-АВМ-7. Даний агрегатний вальцьовий млин призначений для перероблення зерна в борошно вищого і першого сорту. Управління млином здійснюється з пульта і не вимагає зайвих затрат для наймання працівників. Млин Р6-АВМ-7 є зручним та вигідним, адже монтаж млина для зерна відбувається на спеціальній металевій станині у два поверхи. Отже, для даного виду млина не потрібно будувати окрему будівлю. Молотковий млин — це машина, яка використовується для подрібнення сухих сипучих продуктів. Ідеально підходить для отримання тонкого помолу. Завдяки наявності різних видів сит, можна отримувати помел різної фракції. Молоткові млини для зерна є легкими в монтажі та ремонті, мають високу ефективність та майже беззвучні під час роботи. Міні млини для зерна являються компактним обладнанням, яке зазвичай в господарстві використовують фермери для подрібнення зернових культур на корм для тварин. Ціна на міні млин приємно здивує, адже дані машини коштують недорого. Млин для зерна з жорнами використовується для перемолу зерна в цілозернове борошно. Жорна виготовлені з каменю, що дає можливість регулювати ступінь помелу.

Клієнтам

Компанія «ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ» пропонує вам, послуги по ремонту, монтажу та продажу млинів для перероблення зерна. Ми займаємо почесне місце на сільськогосподарському ринку та задовольняємо всі потреби клієнтів. Якість нашої продукції перевірена часом, а ціна є однією з найпривабливіших в Україні.

Транспортне обладнання в сільськогосподарській галузі

Транспортне обладнання призначене для переміщення безперервним потоком однотипних вантажів. Дані машини можна застосовувати під час складально-монтажних операцій. До машин, що транспортують відносять:

  1. Канатні дороги.

  2. Конвеєри.

  3. Елеватори.

  4. Ескалатори.

  5. Машини наземного транспорту.

Види конвеєрів

Конвеєр — це складське устаткування, яке є виробничою необхідністю в сільськогосподарській галузі, де потрібно переміщати сипучі вантажі. Таке обладнання значно спрощує процеси виробництва та транспортування. Існує багато типів конвеєрів, але до основних відносять: стрічкові, інерційні, підвісні, гвинтові, скребкові, роликові та інші. Найбільш популярними є стрічкові та роликові конвеєри.

Стрічкові конвеєри або стрічкові транспортери забезпечують транспортування на довгі дистанції сипучого вантажу. Дане обладнання не є універсальним, але його ціна приємно вражає та дозволяє зекономити. Виробництво та монтаж стрічкового конвеєра досить прості. Особливість конвеєра — стрічка, по якій іде транспортування зерна. Дані машини бувають прямі, похилі та поворотні. Матеріал стрічки може бути гумотканинним, гумо тросовим та сталевим.

Стрічково-ланцюговий конвеєр — це обладнання в якому стрічка виконує тільки функції вантажонесучого органу, а тягову силу мають ланцюги.

Гвинтовий конвеєр (шнековий) використовується для закритого переміщення зернових культур в горизонтальному та нахиленому положеннях. Шнекові конвеєри мають високу продуктивність, 200 т/год та можуть бути розміщені під кутом. Використовуючи дане обладнання транспортування сипучих відбувається без пилу і запаху завдяки герметичному коробу.

Скребковий конвеєр — це транспортний засіб призначений для горизонтального або похилого транспортування насипних вантажів. Переміщення матеріалу здійснюється по нерухомому жолобу за допомогою скребків.

Переваги використання конвеєрів

Використання конвеєрів значно покращує технологічний процес і підвищує продуктивність. Основні переваги використання конвеєрів різних типів:

  1. Скорочення часових витрат на обробку вантажу.

  2. Мінімізація використаних коштів.

  3. Оптимізація складських процесів.

  4. Не пошкоджується вантаж під час транспортування.

  5. Ефективне використання площ складу.

На сторінці нашого сайту Виготовлення запчастин до конвеєрів і норій ви зможете знайти всю необхідну інформацію з приводу виготовлення конвеєрів та норій. ТОВ “ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ” є надійним виробником на ринку сільськогосподарської діяльності. Наша якість перевірена часом.

Що таке норія?

Норія або ковшовий елеватор — це транспортний засіб для переміщення сипких матеріалів за допомогою системи ковшів, що закріплені через певні проміжки. Ковшова норія для зерна використовується для підйому зернових культур вертикально. За допомогою норій зерно вивантажують на висоті.

З чого складається норія?

Ковшовий елеватор або норія являє собою машину безперервного транспорту з гнучким тяговим органом у вигляді стрічки. Складається норія з наступних елементів:

  1. Головка норії. Розташована вгорі та має дві кришки: велику та маленьку. Ці кришки визначають напрямок руху зерна після підйому.
  2. Башмак. В ньому знаходиться натяжний барабан, шибер, шток та кришка.
  3. Металеві труби (шахта). В середині них знаходяться ковші.
  4. Мотор та редуктор.
  5. Вантажонесуча стрічка. Огинає провідний і натяжний барабани.
  6. Ківш. Захоплює зернові культури та переміщає їх вертикально для подальшого вивантаження в найвищій точці.

Для надійної та довготривалої роботи норії або ковшового елеватора в ній також може бути індикатор, що контролює роботу, температуру та технічний стан елементів.

Принцип роботи норій

Керування ковшового елеватора має здійснюватися з пульта. Робота норій починається з того, що вмикається привод. Після цього починає рухатися приводний барабан, що змушує рухатися стрічку. Ковші наповнюються зерном та починають підійматися. Далі, на верхній точці головки норії вони перевертаються, зерно висипається в контейнер. Спуск ковша відбувається по шахті догори дном. Додатково механізм норії облаштований індикаторами швидкості та збігу стрічки, очисними люками, та вибухорозрядними відсіками.

Переваги зернових норій

  1. Легкість монтажу, використання та обслуговування. Монтаж відбувається силами власника конструкції. Працівники мають бути підготовлені.
  2. Універсальність конструкції, простота запчастин.
  3. Мінімальне пошкодження продукції при транспортуванні.
  4. Рівномірна подача зерна.
  5. Стійкість матеріалу, не піддається корозії.
  6. Велика висота транспортування.
  7. Компактність обладнання дозволяє зекономити місце.
Покупцям

Ковшовий елеватор або норія — важливий елемент зернозберігаючого виробництва. ТОВ “ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ” являється надійним виробником. Наша продукція відповідає технологічним характеристикам. Замовивши зернову норію за привабливими ціні у нас, ви отримаєте гарантію стабільної роботи та високу якість.