Монтаж машин для очищення зернових продуктів (сепараторів)

Фото встановленого сепаратора для очищення зернових продуктів на елеваторі

Ефективна і безперебійна робота механізмів елеватора залежить від якості обладнання, та правильності його монтажу. Компанія «ЕлеваторРемКомплект» надає послугу монтажу професіоналами всіх видів машин для очищення зернових продуктів.

Сепаратори для зерна

Існують декілька видів сепараторів, в залежності від зерна, способу збагачення (очищення) і цілей використання. Кожен з апаратів обладнаний індивідуальними пристроями, правильний монтаж яких можливий тільки кваліфікованими спеціалістами.

Магнітний сепаратор для зерна

Магнітний сепаратор — спеціальна машина для очищення зерна від металевих предметів, які потрапили під час збирання комбайном, транспортування або інших видів сепарації. Особливістю монтажу є правильна установка і настройка пластинчастих, стрижневих, барабанних електромагнітів.

Повітряний сепаратор

Зерноочисний пристрій, що розділяє зернову суміш по аеродинамічним якостям і розмірами. Неправильний монтаж пристрою призведе до неповноцінної класифікації продукту.

Барабанний

Відділення від зерна інертних предметів, насіння бур’янів, інших культур, пошкоджених або хворих зерен.

Для роботи зерноочисної машини також потрібні транспортувальні пристрої. Замовник може замовити у «ЕлеваторРемКомплект» послугу монтажу конвеєрів: стрічковий, шнековий, скребковий та інші.

Монтаж машини для очищення зерна в Україні

Компанія ЕРК проводить виготовлення, монтаж та налагодження на об’єкті зернових сепараторів в будь-якій точці України. Комплексний підхід, професіоналізм, використання якісних сучасних матеріалів гарантують високу ефективність наших продуктів. Для замовлення монтажу зателефонуйте за вказаними номерами телефонів.