Труби самопливні

Труби самопливні

У зерновій галузі часто використовують труби самопливні для перевезення та переміщення зерна та інших сипучих продуктів. Труба для самопливу створена для того, щоб транспортувати продукти з одного місця на інше без необхідності використання додаткових джерел енергії. Труба самопливна працює за принципом гравітаційного потоку, тому її не потрібно підключати до джерела електроенергії або пневматичної системи, що є великою перевагою в даному виді обладнання.

З чого виготовляють труби самопливні?

Труба для самопливу може бути виготовлена з різних матеріалів, залежно від її призначення та умов експлуатації. Найпоширеніші матеріали для виготовлення самопливних труб:

  • поліетилен;
  • поліпропілен;
  • ПВХ;
  • сталь.

Поліетиленові труби самопливні зазвичай використовують у зерновій та харчовій промисловості. Вони відрізняються відмінною хімічною стійкістю, не корозійні та не вступають у взаємодію з харчовими продуктами. Залежно від конкретних умов застосування, можуть використовуватися також інші матеріали. Виробництво труби самопливної відбувається згідно з узгодженими кресленнями та прорахунками, а тому труба для самопливу може бути різної форми та розміру. Відповідно до обсягу та потреб підприємства, можливо замовити як окремі труби, так і цілу самопливну систему.

Виробництво труб самопливних

Виробництво труб для самопливів складається з кількох етапів. Першим етапом є вибір матеріалу та його підготовка до обробки. Далі матеріал проходить через етап обробки та формування, в якому він нагрівається та обробляється спеціальним обладнанням для отримання потрібної форми та розмірів. Після формування труби проходить етап обробки зовнішньої та внутрішньої поверхні, в якому вони очищаються та відшліфовуються для отримання більш гладкої поверхні.
Наступним етапом є з’єднання декількох труб у систему. Для цього використовують спеціальні фітинги та з’єднувачі, які забезпечують герметичність та стійкість системи до тиску та впливу різних середовищ.
Останнім етапом є тестування та перевірка герметичності системи з труб для самопливу. В процесі цього етапу перевіряється, чи не має система жодних протікань та якість роботи системи в умовах, для яких вона призначена.
Замовити трубу самопливну, яка буде якісною та відповідатиме стандартам якості рекомендуємо у ТОВ “ЕлеваторРемКомплект”. Маючи багаторічний досвід та компетентних спеціалістів ми гарантуємо виробництво труби самопливної, яка буде виконувати свої функції тривалий час та допоможе зекономити кошти.