Монтаж оцинкованих силосів для зберігання зерна СМВК

фото оцинкованих силосних башт для зберігання зерна

Силоси призначені для довготривалого або короткострокового складання бобів, олійних, зернових культур, а також продукції в гранулах. Монтаж силосів для зерна передбачає використання сучасних технологій будівництва, завдяки чому забезпечуються нижчеперелічені гідності. Компанія «ЕлеваторРемКомплект» надає послугу виготовлення і монтажу оцинкованих силосів для зберігання СМВК в Україні за доступними цінами.

Переваги використання оцинкованих силосів

Серед переваг оцинкування силосів для зерна варто відзначити:

  • Можливість вивантаження під впливом гравітації, що дозволяє обійтися без додаткових енерговитрат;
  • Наявність датчиків вологості, температури, рівня навантаження, що забезпечує можливість контролю за процесом зберігання будь-якого різновиду культур;
  • Швидке зведення і простоту ремонту, що забезпечується простою конструкцією;
  • Високоміцна сталь, яка використовується в процесі виготовлення. Вона покрита тонким напиленням цинку, тому не піддається корозійного впливу, що забезпечує тривалий термін експлуатації.

Всі елементи металевого силосу виготовляються в заводських умовах і надходять на будівельний майданчик в готовому для збірки виді. У нас Ви можете купити як силос з плоским днищем, так і силос з конусним днищем. «ЕлеваторРемКомплект» займається постачанням і монтажем силосів всіх типів. Ціна збірки силосів для зерна залежить від особливостей замовлення. Для замовлення зверніться до менеджерів за вказаними номерами телефонів.