Ремонт, модернізація та монтаж зерносушарок типу ДСП (ДСП-10, ДСП-25, ДСП-32 ОТ, ДСП-50, 2хДСП-50)

Компанія «ЕлеваторРемКомплект» виконує постачання, ремонт, модернізацію, підвищення продуктивності та економічності, переобладнання під сушку ріпаку зерносушарок типу ДСП. Залежно від стану зерно комплексів наші фахівці розроблять способи поліпшення їх продуктивності та надійності, оптимізації схем роботи зерноочисного обладнання, до того ж проведуть професійну настройку і регулювання зерноочисної техніки.

Зерносушарки ДСП

На жаль характеристики зерносушарок ДСП, встановлених більше ніж 25 років тому, не дозволяють їм довго функціонувати без своєчасного обслуговування та належного догляду. Виникає ряд проблем що безпосередньо позначається на їх роботі. Потужності «ЕлеваторРемКомплект» дозволяють організації проводити ремонт зерносушарок різного типу внаслідок горіння, зносу і корозії, наприклад , зерносушарка ДСП 32 піддається наступним видам робіт:

  1. Виготовлення секцій, коробів, повітропроводів, безпровідних випускних пристроїв, секцій екстреного скидання і т. д.
  2. Відновлення, реконструкція та модернізація зерносушарок типу ДСП-32, ДСП-50;
  3. Автоматизація (виготовлення сучасного пульту управління з мнемосхемою, установка сучасних датчиків рівня зерна і температури, електрообладнання безпеки транспортного оснащення);
  4. Пусконалагоджувальні роботи з пробним сушінням зерна.

Зерносушарка шахтного типу ДСП в господарствах – це не тільки установка для доведення зерна до безпечної вологості для його зберігання, але також інструмент управління процесами збирання, післязбиральної обробки та передпродажної підготовки врожаю. В наш час актуальним є зниження витрат на енергоносії при технологічних операціях. Фахівцями ТОВ «ЕлеваторРемКомплект» розроблена технологічна схема сушіння, що дозволяє підвищити продуктивність сушарки (в залежності від моделі) до 40 і зменшити енерговитрати на сушіння на 15-20%.

Придбання зерносушарок

Крім модернізації та переобладнання оснащення компанія надає таку послугу, як постачання зерносушарок типу ДСП-32. Конструкції можуть бути виконані у вигляді монолітних або збірних залізобетонних конструкцій, а також з металевих секцій (модель ДСП-32 ВІД). Купити зерносушарку в Україні можна за прийнятною ціною. Лише зателефонуйте за вказаним номером +380504046849, або +380532652412.

зображення ремону зарносушарки ДСП ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ
зображення1 ремонту зарносушарки ДСП ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ