Перекидні клапани для зерна

Клапан перекидний для зерна

Перекидні клапани для зерна – це невід’ємна та важлива складова обладнання для сільськогосподарських та зернопереробних підприємств. Головна функція перекидних клапанів – це перекидання зерна з однієї транспортної лінії на іншу та регулювання його потоку.  Перекидні клапани для зерна є важливим елементом у виробництві та транспортуванні зерна. Клапани для зерна дозволяють перекидати зерно з одного місця в інше, не втрачаючи при цьому його кількість та якість.

Перекидні клапани бувають трьох типів:

  1. клапани перекидні односторонні – це тип клапанів, які дозволяють переносити зерно у одному напрямку. Найчастіше використовуються в системах переробки та зберігання зерна, де необхідно контролювати напрямок руху продукту. Даний вид клапанів виготовляється з різних матеріалів – сталь, нержавіюча сталь, алюміній та інші;
  2. клапани перекидні двосторонні – це тип обладнання, яке використовується для контролю руху зерна та зернопродуктів з двох напрямків. Клапани мають два отвори та гарантують надійність та довговічність експлуатації. Клапани перекидні двосторонні можуть бути виготовлені як з металу так і з пластмаси ;
  3. клапани перекидні з електроприводом – це обладнання, яке має електричний привід та дозволяє автоматично регулювати потік зерна та сипучих продуктів. Перевагою даного обладнання також є можливість керувати процесом дистанційно. Клапани з електроприводом дають можливість працювати в різних режимах та мінімізувати людський фактор.

Замовити перекидні клапани для зерна

Купити перекидні клапани для зерна можна у багатьох магазинах (онлайн та офлайн) та виробників спеціального обладнання. При виборі даного виду обладнання, яке широко використовується на елеваторах, важливо звернути увагу на технічні характеристики та підібрати клапан, який підходить відповідно до вимог експлуатації. Самопливне обладнання дозволяє зменшити витрати на енергію та знизити негативний вплив на довкілля, оскільки зменшується кількість викидів в атмосферу. Виробництво клапанів перекидних залежить від багатьох факторів, таких як розміри та потужність клапанів, їх конструкція та функціональність. ТОВ “ЕлеваторРемКомплект” виготовляє самопливне та інше обладнання згідно з державними стандартами якості та з використанням високоточних матеріалів. Для замовлення телефонуйте за номером вказаним на сайті компанії.