Послуги

фото із зображенням комплексу споруд для силосування

ТОВ «ЕлеваторРемКомплект» профілюється на виготовленні ангарів «під ключ». Основним напрямком діяльності компанії виступає виготовлення та монтаж металоконструкцій для зберігання зерна. За тривалий досвід роботи наші фахівці здобули чималі навички зведення і можуть розв’язувати задачу, поставлену замовником, швидше і точніше конкурентів.

Асортимент послуг компанії

ТОВ «ЕлеваторРемКомплект» пропонує Українським фермерам комплексні рішення по обладнанню для сушіння та зберігання зерна найкращої якості, тому на правах генпідрядника надає послуги наступного характеру:

  1. Виготовлення запчастин для зерносушарок типу ДСП в Україні.
  2. Виробництво допоміжного обладнання для елеваторів.
  3. Виготовлення конвеєра стрічкового та ланцюгового.
  4. Модернізація зерносушарок типу ДСП.
  5. Виготовлення шаф управління елеваторного обладнання.
  6. Монтаж оцинкування силосів для зберігання зерна.
  7. Ремонт та монтаж комбікормових заводів в Україні.
  8. Виготовлення самопливного обладнання для елеваторів.
  9. Постачання зерносушарок типу ДСП.
  10. Виготовлення обладнання для транспортування зерна.

Крім цього компанія якісно виконує переобладнання зерносушарок під сушку ріпаку, що підтверджують відгуки замовників. Якщо вам потрібен ремонт та монтаж млинів в Україні, кращим рішенням буде звернутися до ТОВ «ЕлеваторРемКомплект». Висококваліфіковані фахівці розроблять індивідуальний план робіт і бездоганно його реалізують.

Наші додаткові можливості

Послуги компанії також включають виготовлення запчастин для зернових норій. Адже його елеватор є одним з найбільш затребуваних транспортерів зерна та інших сипучих матеріалів. Виготовлення запчастин для конвеєрів супроводжується наданням якісних мотор-редукторів, корпусів й підшипників.

ТОВ «ЕлеваторРемКомплект» виконує монтаж зерноочисних машин в Україні за найвигіднішими цінами. Це обумовлено відсутністю посередників і роботою з перевіреними постачальниками. Роботи включають установку приладів з контролю та автоматизації. Компанія володіє необхідним сучасним обладнанням та командою професіоналів для виготовлення складних металоконструкцій високої якості. Вони включають сходи, трапи, сходові майданчики, каркаси фундаментів, закладні елементи, огорожі, кріплення опор та колон.

Якість послуг, що надаються відповідає європейським стандартам, це підтверджується сертифікатами. У ТОВ «ЕлеваторРемКомплект» можна замовити виготовлення та монтаж металоконструкцій будь-якої складності за вигідною ціною. Просто зателефонуйте за вказаним номером.