Виготовлення і монтаж транспортного устаткування (норії, ланцюгові і стрічкові конвеєри та шнеки)

фото горизонтального стрічкового конвеєра на елеваторі

Зернові елеватори являють собою складну систему, що включає безліч сховищ, транспортного устаткування, клапанів, металоконструкцій та іншого. Для збереження якості зерна, а також ефективного його переміщення між виробничими ділянками потрібна ефективна і надійна транспортна система. Компанія «ЕлеваторРемКомплект» надає послуги виробництва і монтажу транспортних пристроїв будь-якої складності та конструкції.

Види транспортного устаткування

Транспортні засоби на зерновому елеваторі це механізми для переміщення зерна та насіння по вертикалі і по горизонталі. Залежно від призначення, розрізняють такі види:

Норія зернова є вертикальним підйомником, здатним безперервно доставляти будь-які види зерна. Характеристика норій зернових залежить від виробничих потужностей елеватора та обсягу сховищ.

Конвеєри — унікальне транспортне обладнання, призначене для переміщення зернових культур між відділами або окремими механізмами елеватора. Компанією «ЕлеваторРемКомплект» виготовляються конвеєри за фіксованими розмірами або за індивідуальним замовленням. Ціна на конвеєри в Україні залежить від продуктивності та розмірів.

Модель конвеєра (ланцюговий, стрічковий, шнековий, скребковий) залежить від виробничих потреб елеватора. Наприклад, ланцюговий використовується для збільшення тягового зусилля, а шнековий — в обмежених габаритами місцях.

Вигідна покупка транспортного устаткування для елеваторів в «ЕлеваторРемКомплект»

Ефективне, безпечне і довговічне переміщення зерна на елеваторі можливе тільки завдяки використанню якісної техніки. Для правильної експлуатації також важливо, щоб монтаж конвеєрів або норії зернової виконувався компанією-виробником. «ЕлеваторРемКомплект» виконує повний комплекс послуг для агрофірм: виробництво, доставка, монтаж. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера компанії.