Засувки

Засувка рейкова ручна

Засувка – це зварний корпус, який виготовлений з гнутого швелера. Рейкові засувкивикористовуються для дозованого випуску сипких зернових продуктів. Використання засувок досить багатогранне, практично в кожній галузі де потрібно відсікати потоки зернових чи порошкових культур з використанням самопливного обладнання, їх використовують.

Засувки бувають трьох типів:

  • рейкові засувки;
  • електричні засувки;
  • пневматичні засувки.

Дане обладнання може бути встановленим під бункером, резервуаром, силосом та конвеєром. Виробництво засувок – це серйозна та кропітка робота. Для отримання якісних та стійких запчастин ТОВ “ЕлеваторРемКомплект” використовує високоточні та стійкі матеріали. Все обладнання виготовляється згідно планування проєкту та стандартів якості.

Шиберні пневматичні засувки

Пневматичний привід засувок – це один з автоматизованих видів обладнання, яке використовується в самопливному обладнанні. Пневматичні засувки бувають двох видів – односторонні (рух внутрішнього механізму відбувається в одному напрямку) та двосторонні (внутрішній механізм обертається завдяки тиску повітря). Засувка пневматична – це простий пристрій, але важливо встановити його правильно. Саме в цих цілях рекомендуємо додатково замовляти монтаж обладнання. Перевагою такого виду обладнання також є їх універсальність – пневматичні засувки можна використовувати навіть в найскладніших системах. Засувка пневматична УЗП складається з каркасу, в якому по роликах переміщається заслінка. Принцип роботи засувки з пневматичним приводом – елементи всередені циліндру приходять в дію завдяки стисненому повітрю, яке надходить в циліндр від компресора чи резервуара.

Рейкові засувки з ручним приводом

Рейкові засувки з ручним приводом також широко застосовуються в галузях використання самопливного обладнання. Шибер в засувці такого типу виготовляється з міцної листової сталі до якого кріпиться рейка або гвинт. Саме така конструкція забезпечує процес зворотно-поступального руху шибера по напрямних планках. Використання рейкової ручної засувки запобігає зниженню ризику псування зерна та хлібопродуктів. Завадяки простому і надійному улаштуванню її часто використовують на складах з зерном, кондитерських фабриках, хлібозаводах, елеваторах, мелинах, мукомольных та інших підприємствах. Виробництво рейкових засувок на нашому підприємстві відбувається згідно встановлених проєктів та планування, а також з використанням якісних матеріалів.