Ремонт топочних приміщень до зерносушарок ДСП з підвищенням ККД

фото топкового блоку до зерносушарки ДСП після ремонту

Елеватор — спеціальна будова, призначене для зберігання, очищення та сушіння різного виду зерна. Від вигляду і функціональності обладнання залежить продуктивна потужність компанії. Для збільшення ККД зерносушарок потрібно виконати спеціалізований ремонт і модернізацію топочних приміщень. Фахівцями «ЕлеваторРемКомплект» розроблена технологічна схема сушіння, що дозволяє підвищити продуктивність сушарки (в залежності від моделі) і зменшити енерговитрати на сушіння на 15–20%.

Наша компанія виробляє заміну/ремонт секцій зерносушарок, проводить налагодження і термоізоляцію повітропроводів; ревізію і відновлювання вентиляторів. Перераховані заходи призначені для збільшення продуктивності та зменшення енерговитрат.

Варіанти ремонту топкових приміщень до зерносушарок ДСП

Залежно від особливостей елеватора і потреб замовника, існують кілька видів відновлення топкових приміщень до зерносушарок ДСП: перероблення в напівавтоматичний режим роботи або в повністю автоматичне керування.

Модернізація в напівавтоматичний режим є більш бюджетним варіантом і передбачає заміну зношеного обладнання, а також ремонту топкових приміщень для збереження температурного режиму сушіння зерна.

Автоматизований контроль надає замовнику можливість управляти всіма режимами сушіння зерна з щита управління.

Переваги замовлення ремонту топкових приміщень в ЕРК

  • Збільшення продуктивності;
  • Зниження вологості;
  • Зменшення часу перебування зерна в камері;
  • Зниження енергоспоживання;
  • Автоматизація робіт;
  • Установка заданих технологією умів та температурного режиму сушіння зерна в зерносушарки.

Щоб замовити ремонт і модернізацію зателефонуйте за вказаними номерами телефонів.