Ремонт та монтаж комбікормових заводів, крупоцехів та млинів

фото промислового млина для зерна на підприємстві в роботі

Компанія «ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ» пропонує якісні послуги ремонту та монтажу більшості обладнання агропромислового комплексу. Виробнича база нашої компанії дозволяє виконувати послуги, починаючи від розробки проєкту до введення в дію безпосередньо на об’єкті. ЕРК ремонтує «під ключ» виробничі об’єкти для сільськогосподарських підприємств різної потужності та масштабів, надаючи клієнтам повний комплекс послуг.

Наші фахівці мають великий досвід проєктування і будівництва таких об’єктів: комбікормові заводи, елеватори, заводи, КЗС, млини та ін. В список наших послуг також входить реконструкція діючих заводів з виробництва комбікорму, насіння, крупи, борошна. У багатьох випадках провести модернізацію обладнання, регулювання техніки, зробити ремонт і замінити деякі деталі набагато дешевше, ніж будувати нові об’єкти.

Розробка, виробництво, монтаж, ремонт від «ЕЛЕВАТОРРЕМКОМПЛЕКТ»

Сьогоднішня вартість крупоцеха, крупорушки, млинів та комбікормових заводів для більшості підприємств — досить непіднімна. Тому, перш ніж купити новий, наприклад, млин для зерна, вигідніше відремонтувати і модернізувати старий. Щоб ремонт був дійсно ефективним, а робота обладнання довговічною, важливо звернутися до кваліфікованих фахівців компанії «ЕлеваторРемКомплект».

Наша компанія має великий досвід в ремонті та монтажі комбікормових заводів, крупоцехів та млинів на території України. Для замовлення телефонуйте за вказаними номерами телефонів.