зображення елеваторів України | ЕлеваторРемКомплект

Елеватори України починають приймати зерно і удосконалювати обладнання

     В Україні розпочалась «гаряча» пора для елеваторів, їх обладнання та супутньої техніки. Одні з найпотужніших країни інтенсивно заповнюють сховища.

      Наприклад, елеватори «Державної продовольчо-зернової корпорації України» (ДПЗКУ) уже прийняли майже 23 тисячі тонн зерна цьогорічного врожаю. Прийом зерна нового врожаю, за повідомленням прес-служби компанії, філії почали в Південному регіоні країни.

     Зокрема, станом на 30 червня, прийом ранніх зернових почався на шести філіях ДПЗКУ. Серед них: «Новополтавський елеватор» на Миколаївщині та на п’ять філій в Херсонській області – «Білокриницький КХП», «Брильовський», «Братолюбівський», «Голопристанський» і «Великолепетиський» елеватори.

     На філії вже поставлено 8,36 тисяч тонн ячменю, 11,8 тисяч тонн пшениці, тисяч тонн гороху і 1,42 тисяч тонн ріпаку. Загальний обсяг зерна становить – 22,91 тисяч тонн.

Крім того, у новому маркетинговому сезоні ДПЗКУ планує прийняти на зберігання 2,6 мільйонів тонн зернових.

      Перші завантаження сховищ в нинішньому сезоні здійснили і на «Нікопольському елеваторі» компанії «ОптімусАгро Трейд». Так, на початку липня зерносховище провело першу в цьому році маршрутну відправку ячменю нового врожаю.

     Першу партію ячменю врожаю 2020 «Нікопольський елеватор» компанії «ОптімусАгро Трейд» прийняв18 червня.

     Як йдеться у повідомленні прес-служба компанії, завдяки злагодженій командній роботі і проведеній технічній модернізації на «Нікопольському ПСП» відвантажили 54 вагона ячменю 3 класу компанії «Луї Дрейфус Україна».

     Директор елеватора Дмитро Босий розповідає що, на елеваторі встановили дві додаткові точки відвантаження на залізничний транспорт, щоб паралельно вантажити два вагона за 36 годин, збільшили швидкість руху норий за рахунок заміни редукторів, а також замінили на транспортерах електродвигуни на більш потужні.

     Крім того, в майбутньому компанія «ОптімусАгро Трейд» планує розвивати мультіпереробку сої та ріпаку, а також розширити потужності зберігання сільгосппродукції на 60 тисяч тонн.

 

     Взяли перші тисячі тонн зерна нового врожаю і Елеватори «Кернел». Усі елеватори компанії почали прийом ранніх зернових культур, зерновий банк компанії наповнюється першими тисячами тонн нового врожаю. Таку інформацію повідомляє прес-служба компанії.

     Як зазначив начальник департаменту зберігання «Кернел» Микола Солнцев, серед планів компанії на цей рік – збереження обсягів заготівлі на рівні 4,1 млн тонн, а також вихід на номінальну потужність реконструйованих елеваторів в Ніжині, Балині і Гутах.

 

     А на «Березанському елеваторі» Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») перед початком нового сезону оновили обладнання для аналізу зернових

Як пише прес-служба компанії, зокрема, обладнання оновлено о лабораторному комплексі.

     Директор «Березанського елеватора» Сергій Саєнко говорить, що це значно покращить якість аналізу зерна, допоможе правильно визначати особливості технології його обробки і зберігання.

     За його словами, в даний час в компанії працюють над удосконаленням виробничих процесів, збільшенням продуктивності існуючих потужностей.

     Крім того «Європейський Банк Реконструкції та Розвитку» (ЄБРР) надає кредит в розмірі € 7 млн ​​компанії Grain Alliance для подолання фінансових труднощів, викликаних пандемією коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook
error: Content is protected !!