Фото крупоцеху для переробки зерна

Переробка зерна. Основні переваги

Після збору урожаю зерна та зернових культур на полях, недостатньо просто зберігати його в металевих елеваторах (силосах). Подальше використання даних культур потребує якісної переробки та подрібнення. Сорт отриманих круп після переробки напряму залежить від використаного обладнання, технологій та сировини. Мінімізувати участь людини в даному процесі допомогають крупоцехи, зокрема КРЦ 6, різні види млинів для зерна, а також комбікормові заводи, які зазвичай використовуються для виготовлення кормів для тварин та досить популярні в сільському господарстві.

Крупоцехи: їх види та спосіб застосування

Використання сучасних технологій допоможе переробляти зерно в найкоротші терміни, що приведе до збільшення різних видів сортів отриматих круп. Тому на допомогу виробникам прийшли крупоцехи. Дане обладнання використовується для переробки пшениці, проса, гороху, кукурудзи, в наслідок чого, ми отримуємо наступні види круп: пшенична, горохова, кукрудзяна. В Україні досить відомим є крупоцех КРЦ 6. Даний крупоцех використовують для переробки гречки, ячменю, гороху, проса, пшениці. Основною перевагою КРЦ 6 є середня подуктивність, при цьому буде використвуватися невелика площа, а також простота в обслуговуванні та надійність самого обладнання. Крупоцех працює автоматично, контроль його роботи здійснюється оператором через автоматизований пульт. Основною деталлю крупоцеху є крупорушка, яка має тривалий режим роботи та за годину виробляє від 60 до 100 кг крупи. Використовуючи крупорушку можна бути впевненим в якості отриманих круп.

Млини для переробки зерна

В Україні та цілому світі використвують млини для подрібнення зерна та зернових культур твердих сортів. Дані зерноподрібнювачі використовують як в домашньому господарстві так і на великих заводах по переробці зерна, на комбікормових заводах. До складу млину для помолу зерна входить 4 вида сит, завдяки яким можна отримати крупу різного помолу. В даних млинах дя переробки зерна встановлені молоткові ножі, які виготовлені з якісної сталі та будуть служити довго. Молоткові млини забезпечують високу продуктивність та рідно потребують ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook
error: Content is protected !!