Фотографія змонтованого самопливного обладнання для зерна на елеваторі

Види самопливного обладнання для елеваторів

     Самопливне обладнання — це виробничий пристрій для ферм і сільськогосподарських компаній для транспортування зерна. Принцип роботи полягає в «стіканні» зерна за рахунок нахилу труб. Рух на горизонтальних ділянках труб забезпечується тиском власної ваги та під дією сили інерції.      Більшість видів самопливного обладнання включає зернопрововід, сектор, ручний дільник з електроприводом. «ЕлеваторРемКомплект» проводить виготовлення електричної рейкової засувки ЗРЕ, силосів, конвеєрів, норій, сепараторів, сушарок та інших пристроїв в якості додаткового обладнання зернових самоплив.

Різновиди

     Самопливне обладнання виготовляється за індивідуальними проектами, в залежності від особливостей виробництва. Без цього пристрою робота елеваторного обладнання в Україні не уявляється можливим.      Самопливне транспортне обладнання є основним елементом елеваторного комплексу. Розрізняють 3 види труб пристрою:
 1. Круглі.
Є найбільш поширеним — відсутність кутів запобігає скупченню зерна в одному місці і вільний його потік донизу під власною вагою.
 1. Квадратні.
Найчастіше застосовуються в місцях, де потрібна зміна напрямку течії.
 1. Прямокутні.
Оснащуються зйомним днищем, що дозволяє проводити очищення при транспортування вологих продуктів.      Розрізняють пряме похиле і обладнання круглого перетину. Перший тип має на увазі застосування принципу прискорення потоку під нахилом зернопроводів, другий — має зони уповільнення. Компанія «ЕлеваторРемКомплект» виробляє на замовлення зернопроводи різного перетину і діаметру.

Деталі самопливів

 • Самопливні труби;
 • Поворотні самопливні труби з приводом;
 • Жолоби;
 • Засувка рейкова або пневматична з електроприводом;
 • Патрубки, переходи;
 • Вводи;
 • Зерногальма;
 • Хомути СХ;
 • Кільця для труб, вузли заземлення, ущільнювачі.
 • Клапани перекидні для зерна.
     Самопливне обладнання, конвеєри, норії активно застосовуються в багатьох промислових галузях: на фермах, зернових, харчових підприємствах, в компаніях, що спеціалізуються на зберіганні та переробці зерна, в нехарчовій промисловості.      Вибір норії, зернового самопливного обладнання або конвеєрів обумовлений технічними потребами конкретного підприємства. «ЕлеваторРемКомплект» пропонує виробництво і монтаж самопливного обладнання для елеваторів в Україні за індивідуальними замовленнями, а також окремих його частин; ремонт і модернізацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook
error: Content is protected !!