Зображення елеватора | ЕлеваторРемКомплект

Аспекти будівництва елеваторів

Будівництво елеваторів в сучасних умовах забезпечує швидку окупність вкладених коштів. Важливо брати до уваги, що відкриття об’єкта має відбутися до моменту збору нового врожаю. Це дозволить інвестиціям швидко окупитися. Для цього потрібно перед початком робіт скласти план будівництва та монтажу і строго слідувати етапам кожного з них.

Підготовка – розрахунок інвестицій

Окрему увагу варто приділити підрахунку вкладень. Для визначення кошторису будівництва елеватора потрібно направити запити на пропозиції проектних фірм, виробників обладнання, монтажних і будівельних організацій. Важливо враховувати ризики валютних коливань, які позначаються на вартості обладнання. Після отримання приблизного кошторису проекту та зіставлення його з наявним бюджетом, можна обчислити, зводити чи проект самостійно або доведеться залучати позики, поетапно або весь об’єкт відразу. Слід розуміти, що до подорожчання проекту в цілому і відстрочення його запуску можуть привести помилки на кожному з етапів будівництва елеватора.

Підготовка супроводжуючих документів

Тривалість I-го етапу – розробки проекту визначається потужністю елеватора. Проектування й отримання експертного аналізу компанії потужністю 50-100 тис. тон зажадають близько 5 місяців. Для здачі проекту до початку жнив, починати роботу над ним потрібно не пізніше жовтня. Рекомендується зібрати повну інформацію про виконавця робіт: оцінити репутацію, число спроектованих елеваторів, відгуки замовників, вартість послуг. Це дозволить співпрацювати з ним весь час проекту. На вартості об’єкта краще не економити. За невеликі гроші є загроза отримання неповного пакету документації. Це здатно провокувати помилки при будівництві та монтажі.

Процес будівництва

На другий етап – виконання будівельних робіт, замовлення і виробництво обладнання для елеватора потужністю 50-100 тис. тон буде потрібно 3-4 місяці. Починати роботи рекомендується по завершенню зими.

Монтаж елеваторного обладнання

На третьому етапі – монтажі устаткування – приступають після закінчення будівельних робіт. Не варто поспішати з придбанням окремих деталей обладнання у різних виробників, навіть якщо вони дешевші. Це обумовлено тим, що при монтажі може виявитися, що деталі обладнання не стикуються між собою. Для створення узгодженої лінії виробництва краще замовити виготовлення «під ключ» та монтаж у одній компанії. Це допоможе уникнути зайвих витрат і часу.

Введення елеватора в експлуатацію

Згідно з діючими нормами будівництва, виокремлюють три класи об’єктів і споруд: СС1, СС2 і СС3. Введення до експлуатації об’єкта категорії СС1 проводиться без експертизи і займає 10 робочих днів. Але для введення об’єктів категорій СС2 і СС3 потрібна експертиза, період її проведення може займати до 2 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook
error: Content is protected !!